חלות לשבת מבית הדוכן החברתי

חלות לשבת מבית הדוכן החברתי

בלב קידום מיזמים ועסקים חברתיים טמון הקונספט החדשני של הדוכן החברתי. פרויקט זה משמש כפלטפורמה דינמית, המאגדת מגוון מגוון של מוצרים וחבילות שנוצרו על ידי מיזמים חברתיים.

בין מגוון המארזים שתמצאו אצלנו באתר, תוכלו גם להזמין חלה לשבת טרייה וטעימה.

חלות לשבת שנמכרות בדוכן החברתי הן חלק פרוייקט מאפיית ילדודס וכולן מעשה ידייהם של ילדים ונוער אשר מגיעים מרקע סוציו אקונומי קשה.

כך אתם גם מתפנקים עם חלה לשבת וגם עוזרים לילדים ונוער להשתלב בחברה. 

חלות לשבת טעימות ומושקעות 

כשאתם בוחרים להזמין דרכנו חלות לשבת אתם לא רק בוחרים חלות טעימות ומענגות, אלא אתם תורמים להכלה ומודעת חברתית.

כל חלה ממאפיית ילדודס מייצגת מחויבות לשינוי חיובי ושילוב שוויוני בחברה הישראלית. הזמינו את החלות הטעימות שלנו לשבת ותהנו מחלה טרייה וטעימה במיוחד. 

חלה לשבת: טעם של מסורת עם מטרה

חלה לשבת שנאפתה על ידי מאפיית ילדודס ונמכרת דרך הדוכן החברתי, מקדמת מסורת של ארוחות סוף שבוע בחיק המשפחה.

כאשר אתם רוכשים חלה לשבת אתם פותחים פתח לארוחה משפחתית נפלאה, ארוחות משפחתיות ידועות כמלכודת משפחות ומסייעות לבנות ביטחון, הרגשת שייכות וחוסן הן אצל היחיד והן בתא המשפחתי.

מלבד זאת רכישת חלה מהדוכן החברתי מסייע לילדים ונוער להשתלב בחברה. כך אתם גם מקדמים מסורת וגם מטרה נעלה. 

העצמת נוער: מוקד ליבה

בפרוייקט מאפיית ילדודס העצמת נוער עומדת בלב מיזמים חברתיים רבים, חלות לשבת שנאפת על ידי מאפיית ילדודס – בית לאופים צעירים.

הילדים שבדרך כלל מגיעים מרקעים קשים מוצאים את עצמם בלב ליבו של המטבח, עוזרים, אופים ומתפקדים כאנשים עצמאיים אשר לוקחים חלק משוק העבודה והקהילה.

הכללת אנשים עם צרכים מיוחדים: נושא מרכזי

אחד ההיבטים של הדוכן החברתי הוא שילובם של אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים. החלות שלנו נוצרו על ידי בעלי כישרונות ייחודיים אשר מספקות להם הזדמנויות תעסוקה משמעותיות. מאפייה ועד אריזה. 

לא רק חלה לשבת, גם מארזים לחג 

אם אתם מחפשים מוצרים לחגים, מתנות לעובדים וללקוחות תוכלו למצוא בדוכן החברתי שפע של מארזים חגיגיים שתוכלו להעניק בהוקרה והערכה לעובדים וללקוחות שלכם.

מלבד תרומה לקהילה, לעסקים ולמיזמים, אתם גם יוצרים שיח סביב זה ובכך מזמינים אנשים נוספים לתרום לקהילה. 

לסיכום, חלה שבת מהדוכן החברתי הוא מסע אל לב ההשפעה החברתית. זוהי חגיגה של מסורות, חיבוק של הכלה, ועדות לכוחו של מסחר עם מטרה.

בבחירת חלה שבת, אנשים הופכים למשתתפים פעילים בתנועה המשתרעת הרבה מעבר לתחום המסחר — מדובר בבניית חברה ישראלית רחומה ושוויונית יותר.

אם אתם רוצים לתרום לקהילה ועל הדרך לפנק את בני ביתכם עם חלות לשבת מפנקות וטריות אנו מזמינים אתכם לרכוש חלות לשבת מבית הדוכן החברתי. להזמנות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת ונשמח לעמוד לשירותכם! 

להזמנת חלות ומארזים לכל אירוע

חייגו:

או

השאירו פרטים בטופס:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן