חלות לחתונה: מעוצבות ומרהיבות באופן שלא הכרתם

23

בלב רעיונות ויזמות חברתית נמצא גם הדוכן החברתי. הדוכן החברתי הוא פלטפורמה חדשנית אשר מאגדת בתוכה מגווון מוצרים ומארזים חגיגיים אשר מיוצרים במסגרת מיזמים חברתיים לקידום נוער בסיכון ואנשים עם מוגבלויות. בתוך מגוון הפריטים שתוכלו למצוא באתר שלנו, תוכלו להזמין גם חלות לחתונה מעוצבות ומרהיבות. חלות לחתונה שנוצרו בעבודת יד מתוך אהבה והקפדה, כדי לשמח את האורחים ולהוסיף נופך יוצא דופן לאירוע מיוחד.

רכישת חלה לחתונה מהדוכן החברתי היא אינה רכישה סטנדרטית, אלא תרומה לחברה שוויונית ומכילה יותר. החלות הן חלק מפרויקט מאפיית יולדוס. מאפייה זו מעסיקה ילדים ובני נוער אשר מגיעים מרקע סוציו אקונומי קשה. 

המאפייה פועלת כפרוייקט ייחודי שמטרתו להכשיר את הילדים לעבודה ועשייה. "ילדודס" מתמחה באפיית לחמים ועוגיות מקמח מלא ונבט חיטה, בניהולו המקצועי של אומן לחם שוויצרי. במהלך העבודה במאפייה, הילדים רוכשים מיומנויות ייחודיות הכוללות לא רק את אומנות האפייה עצמה, אלא גם ניהול אריזה, שיווק ומכירה.

אנו רואים במאפייה לא רק מקום של למידה ועשייה, אלא כדלת להשתלבות בחברה. לא רק שהילדים נתמכים ומשתתפים בפרוייקט, אלא הם לוקחים חלק בתהליכים עסקיים וחברתיים. המטרה היא לשפר את איכות חייהם ולהכשירם להיות אנשי חברה עצמאיים ותורמים.

חלות לחתונה – למה לקנות אותן אצלנו?

כאשר אתם קונים חלות לחתונה אצלנו, אתם לא רק מפנקים את האורחים שלכם בחוויה קולינרית מענגת אלא גם תורמים לשילובם של ילדים ונוער בחברה.

חגיגות חתונה: טעמים משמחים

כשאתם בוחרים לרכוש דרכנו חלות לחתונה, אתם לא רק בוחרים חלות טעימות ומעוררות תיאבון; אתם גם תומכים באופן פעיל בהכלה ומטפחים מודעות חברתית.

כל חלה אשר נאפתה במאפיית ילדודס מסמלת מחויבות לשינוי חיובי ושילוב שוויוני בחברה הישראלית. הזמינו את החלות המענגות שלנו לחגיגה שלכם והתענגו על הטריות והטעם שהן מביאות ליום המיוחד שלכם.

חלות לחתונות: טעם של מסורת עם מטרה נעלה

קניית חלות לחתונה, שנאפות על ידי מאפיית ילדודס וזמינות דרך הדוכן החברתי, לא רק מפנקת את האורחים שלכם אלא גם תורמת לבניית ביטחון עצמי, תחושת שייכות וחוסן בתוך יחידים ויחידות משפחתיות.

מעבר לכך, רכישת חלות מהדוכן החברתי תומכת באופן פעיל בשילוב ילדים ונוער בחברה. בדרך זו, אתם גם משדרגים את האוכל בחתונה שלכם וגם דוגלים במטרה נעלה.

העצמת נוער: מוקד מרכזי

בדוכן החברתי, העצמת נוער עומדת בחזית של עשייה חברתית. החלות שנאפות על ידי מאפיית ילדודס נאפות על ידי ילדים (המגיעים לרוב מרקע סוציו אקונומי קשה) שמוצאים את עצמם בלב המטבח, משתתפים, אופים ומתפקדים באופן פעיל כיחידים עצמאיים התורמים לשוק העבודה ולקהילה.

הכללת אנשים עם צרכים מיוחדים: דאגה מרכזית

היבט נוסף ראוי לציון של הדוכן החברתי הוא שילובם של אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים. המוצרים שנמכרים כאן כולל החלות נוצרו על ידי אנשים בעלי כישרונות ייחודיים. ואתם – ברכישת חלות לחתונה מבית הדוכן החברתי מספקים להם הזדמנויות תעסוקה משמעותיות – מאפייה ועד אריזות.

יצירת שיח 

מעבר לתרומה לקהילה, לעסקים וליזמים, הזמנת חלות לאירוע מבית הדוכן החברתי, יוצרת שיח בין אורחי החתונה וצוות העובדים. שיח בין אנשים יוצר הזדמנויות חדשות ובכך אתם מניעים את הגלגל עוד ומעודדים מסחר מכוון מטרה.

לא רק חלות לחתונות, אלא גם מארזים לחג

אם אתם מחפשים מוצרים לחג, מתנות לעובדים או ללקוחות שלכם, הדוכן החברתי מציע מגוון חבילות חגיגיות שישמחו את האנשים שאתם עובדים איתם מאוד. 

לסיכום, ברכישת חלות לחתונה, אתם הופכים לשותפים פעילים בבנייה של חברה ישראלית רחומה ושוויונית יותר. אם ברצונכם לתרום לקהילה ועל הדרך לפנק את יקיריכם בחלות חתונה מעוצבות ומרהיבות באופן שלא הכרתם, אנו מזמינים אתכם לבצע את הרכישה מהדוכן החברתי. להזמנות, אל תהססו לפנות אלינו בכל עת, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם!

להזמנת חלות ומארזים לכל אירוע

חייגו:

או

השאירו פרטים בטופס:

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן